Vianočný darček-boulderšopa.

posted in: Uncategorized | 0

Pred 11-timi rokomi zo štyroch svetových strán prišli štyria muži, s myšlienkou v ktoru ani sami neverili a síce postaviť bouldrovku na dlhé zimné tréningy. Stenu sa však nepodarilo postaviť ani po viacerých pokusoch. No z prachu a skalnej vôle vznikol klub HK Vabec. Odvtedy ubeho veľa vody v potokoch a veľa vetra presvišťalo z každej zo svetových strán, až nakoniec sa to vykľulo z jednoduchej maštale a starej šopy a stodoly. Darmo, už ped viac ako 2000 rokmi prišlo dobro na svet taktiež z maštale. Takže zo sena, prachu, pevnej vôle a takmer roku práce a námahy sa hlavným staviteľom Ďžbánkovi a Šakymu podarilo nakoniec vysnívanú bouldrovku postaviť neďaleko za humnami v malebnej pokojnej dedinke menom Kremná. Takže vianoce budú štedré, Ježiško nám prinesie bouldrovku a spolu s ňou aj prvé lokálne preteky. Takže chystajte prsty, svaly, hlavu, laďte formu a prídte na otvorenie Boulderšopy a na nultý ročník Šaquaisovho Ďžbánu dňa 29.12 o 10:00 registrácia, alebo online tu do komentárov, štart bude o 11:00 hod. Stavať pre vás budú Robin a Šaky. Prídte aj takí, čo ste nikdy nepretekali, budú aj ľahké bouldre určite si zalezie každý. Po pretekoch bude premietanie toľko očakávaného filmu Turkish Tea, a že vraj najočakávanejším filmom roka bol Hobit :). No a nejaka tá afterka. Zdruff na Kremnej.

Ďakujem všetkým ktorí priložili ruku k dielu a pomohli, hlavne vedúcemu výpravy Ďžbankovi, s ktorým sme si to celé oddreli ale aj Ivkovi, ktorí sa najviac najedol a nasvrbel izolačnej vaty, Ďurovi a Fejsisovi, samozrejme mojej a Ivkinej rodine, Jozimu, Ferimu, Dogyovcom a Borisovi samozrejme.

P.S. Mám bouldrovku a nebojím sa ju použiť.

P:S. Pretky sú pre členov HK Vabec, ľudí zo SL a okresu a blízkeho okolia, na jar spravíme aj pre celé Slovensko, zatiaľ na skúšku pre nás, vďaka za pochopenie.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *