Bad Gastein snb trip Rakúsko

posted in: Uncategorized | 0

Asi už všetci viete, že som mal možnosť isť na zaujímavý výlet do rakúskych Álp spolu so známym boardovým fotografom Matom Rendekom a troma slovenskými sponzorovanými snowboardistami Janom Tatarkom, Rišom Kubišom a Zelom.

     V pondelok som dostal zaujímavú ponuku a to sponzoring od UAX® original shop Poprad www.uax.cz no a aj ked o tom že mam prvého sponzora UAX ešte nikto okrem mojej Katky nevedel, hneď na druhý deň mi volal na mobil spomínaný fotograf z Boardlifu či mám čas cez týždeň ísť jazdiť a fotiť zadarmo do Rakúska no a tak som už v nedeľu ráno sedel zo Zelom vo vlaku smer upršaná Blava , kde nás vyzdvihli ostatný na aute a v pondelok ráno sme si už jazdili alpský prašan za krásneho slnečného počasia. Bývali sme v apartmáne vo štvorhviezdičkovom hoteli v malej alpskej dedinke Bad Gastein odkial sme mali len na skok k lanovkám. Jazdili sme prevažne prašan mimo zjazdoviek, skakali sme skalky v okoli a stavali sme si backcountry skok do pršanu, no jazdili sme aj v parku a na zjazdovkach a to všetko vďaka snb a sk8 časopisu Boardlife.sk a samozrejme ďakujem aj môjmu sponzorovi UAX® original shop Poprad za oblečenie.

     Vzniklo tu pár pekných freeridových fotiek, no to najlepšie si fotograf Mat Rendek nechal do tlačeného magazínu BOARDLIFE. Zopár fotiek pripájam tu a dalšie foto nájdeš aj na tejto linke –http://www.boardlife.sk/?lg=1&s=3&al=3476

 

DOGY.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *