VEĽKONOČNÝ PRAŠAN

posted in: Uncategorized | 0

Počas Veľkej Noci nám krásne snežilo a tak sa nedalo odolať prašanu, ktorý sa v naších horách tak pekne na záver sezóny nahromadil.
 

K prašanu ešte prišlo obdobie voľných dní a všetci sa začali napchávať Veľkonočnými klobáskami a inými dobrôtkami, ale mi sme si dávali len vymrznuté chleby v žľaboch. Išli sme už vo štvrtok vyskúšať nový prašan a potom sme denne chodili jazdit zo Starej Ľubovne do Tatoer až do utorka, Ja, Dávid Litvin, Zuza Malachovská a Boris Litvin. Bola to nádhera každý deň vstávať a mať jasný cieľ snowboarding a nič iné.

Za tých päť dní jazdenia sme si dali Klin, Štrbské Solisko, Patriu, Malú baštu a na záver som si vyšlapal ešte moju obľúbenú Veľkú Zmrzlú dolinu s mojou Katkou.

Počasie toho týždňa nebolo každý deň ideálne a tak sme počas dní keď fúkalo, snežilo a slniečko nesvietilo, jazdili s Borisom v snowparkoch v Jasnej a v Smokovci. Dokonca nasnežilo aj u nás v Starej Ľubovni a tak sa nám podarilo dať pár slidov aj na našej bedni-Pozemnici pri športovej hale.

 

Po týchto krásných snb dňoch mi prišla táto sms od Dávida : Čau Dogy, dík že si ma zobral vtedy na freeride do Tatier – zmenil sa mi od vtedy život – stále viac a viac xem zažívať ten stav, keď v prašane ešte nik pred tebou nešiel, keď stojíš hore s malou dušičkou, aby nič nespadlo a keď všetky obavy pominú po druhom oblúku a nakoniec pocit, keď sa pozrieš čo si zjazdil. Dik za všetko.

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *