Letný snowboadring pod Chopkom a Baranec.

posted in: Uncategorized | 0

Snowboarding po celý rok už aj na Slovensku hurááá.

V sobotu 1.8.2009 sme vyrazili (Katka-foto, Boris-camera, Dogy-jazdec Uax original shop Poprad) do Nízkych Tatier na snowboardovú akciu LipJib.

V Jasnej pri hoteli Liptov postavili letný alebo vlastne celoročný snowboardpark plus lezeckú stenu, trampolínu grill nohejbalové ihrisko, je tam aj miniurampa na skateboarding a požičovňa zjazdových bicyklov. Ja som tu prišiel hlavne snowboardovat a tak aj bolo po rozjazdení a spoznaní umelej trávy to na bedniach šmýkalo ako v zime. Dal som si niekoľko pekných trikov napr. Bs 270 to boardslide 270 out a jazdil som koľko som len vládal. No už keď som bol úplne vysilený a hladný na moje prekvapenie začala súťaž a aj keď som nebol zaregistrovaný postúpil som do finále ale to som bol zo silami už na dne keďže som jazdil už od rána, odjazdil som finále, ktoré nakoniec vyhral Košičan. Bolo to fajne mať v lete snowboardové pocity a naj je na tom to že to je celoročne otvorené.

Večer sme odviezli Borisa do LM na stanicu a my sme ostali stanovať pod Západnými Tatrami. Na druhý deň ráno sme si ešte vyšli na Baranec a cez Žiarske sedlo sme prešli do Žiarskej doliny kde sme sa čudovali ako obrovské lavíny v zime zmenili túto dolinu.

 DOGY.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *