KRIVUĽA CORNER SL

posted in: Uncategorized | 0

 video nájdeš tu: http://www.boardlife.sk/?lg=1&s=2&ar=1077

 

 

    Text a video: Igor Dogy Štefaňák (UAX-original shop Poprad). Foto: Katka Bednárová, Maroš Tančin a Igor Štefaňák 2009

   

    O výstavbe parku v Starej Ľubovni na svahu nazývanom Krivuľa a aj o tom ako to všetko vlastne bolo som už písal v článku, Urob si sám… Snowpark! Alebo ako to zmákli v Starej Ľubovni. 

    Tiež o prvej prekážke v parku môžeš nájsť článok Old School Rail Stará Ľubovňa a video SL RAIL

  

    No a dnes prinášam foto a krátke videjko zo Starej Ľubovňe o našom mini corneri na Krivuli.

    Keďže nám od polovice februára konečne poriadne prisnežilo a táto zimná sezóna bola bohatá na sneh, na Krivuli sa dalo pekne pojazdiť bez akéhokoľvek lopatovania. Stačilo len udupať sneh, upraviť nájazd a skákať. Konečne sme nemuseli chodiť ďaleko za jazdením stačilo ísť pešo za dom a jazdiť. Aj cez týždeň po celom dni v kancli mi dobre padlo dať si pár 360 a 540 na Krivuli. Podarilo sa urobiť len pár krátkych záberov a to na poslednú chvíľu tesne pred roztopením dopadov. Keď bolo veľa snehu len sa jazdilo a  na točenie a fotenie sa akosi pozabudlo a tak sme zachitili len par skokov.

    Ešte pred troma rokmi jazdilo v SL už len zopár ľudí a dnes keď sa pozriem von oknom z mojej izby mám radosť s toho že v parku na Krivuli vidím okolo 20 ľudí so snowboardami. Ak sú podmienky ide to a vidím aj pokrok u mladých jazdcov. Keď som  ja začínal jazdiť na snb o takýchto podmienkach tu za domom v meste som len sníval a tak som ich vytvoril teraz pre všetkých a mám z toho radosť.

    Ďakujem hlavne môjmu mestu Stará Ľubovňa, obidvom primátorom mesta bývalému aj terajšiemu, nášmu horolezeckému klubu Vabec.sk, všetkým zúčastneným aj nezúčastneným kámošom, mojej Katke a všetkým čo ma podporovali a nebrzdili diki. 

 

video nájdeš tu: http://www.boardlife.sk/?lg=1&s=2&ar=1077
 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *